Attığınız mesajı gören dönüş yapmayan kadına ne denmeli

Sakinliğini Koruyan Erkekler İçin : Eğer küresel sorunlar sizi daha çok ilgilendiriyorsa ve yanıt alınamamasıkonusunda aşırı endişelenmiyorsanız, “Görünüşe göre şu anda müsait değilsiniz. Sonra konuşalım” mesajı gönderilebilir. Bu, insanların her zaman mesaj atmaya müsait olmadığını kabul ederek, onun yanıt vermemesini normal karşıladığınızı gösterir. Eğer gerçekten ilgileniyorsa neden daha önce yanıt veremediğini daha sonra açıklayabilir.

Kadına Şaşırtmak İsteyen Erkekler İçin : Eğer ona kur yaptığınız için sizi beklettiğinden şüpheleniyorsanız, alaycı bir şekilde abartılı bir mesaj diliyle “Ya ltfn birz hzlı gitmio msn? Dha yni tnştk :s” (basmakalıp, resmi olmayan bir metni taklit ediyor). Bu beklenmedik mesaj onu eğlendirebilir ve bir yanıt verilmesini sağlayabilir, ancak göndermeden önce bu tür bir mizahı takdir edeceğinden emin olmak önemlidir.

Şakacı Bir Şekilde İma Etmek İsteyen Erkekler İçin : İlk mesajınızın onun dikkatini çekmediğini düşünüyorsanız ve daha dikkat çekici bir şey göndermek istiyorsanız, şöyle esprili bir mesaj düşünün: “Mesaj atmakta zorlanan arkadaşlarım her zaman bana tavsiye için gelirler. . Ben de sana yardım edeyim mi? :)” Bu onun gülümsemesine neden olabilir ve içgüdüsel olarak yanıt verebileceğini kanıtlamasına neden olabilir, bu da daha hızlı bir yanıta yol açabilir. Ancak ilk mesajınızı gördüğünden ancak bunu göndermeden önce yanıt vermemeyi seçtiğinden emin olun.Makale, bu önerileri, bir mesaja yanıt vermeyen biriyle yeniden etkileşime geçmenin yaratıcı ve düşünceli yolları olarak sunuyor ve yaklaşımı bireyin kişiliğine ve iletişim bağlamına göre uyarlıyor.

Similar Posts