Birkan Aydın

Selam bayanlar ben genç ve dinamik seks makineniz Aydın’dan Jigolo Birkan Ege’nin asi çocuğu Birkan ben doğma büyüme Aydın’lı birisiyim tüm Türkiye’ye jigolo olarak hizmet ediyorum 29 yaşında ve fit bir vücuda sahibim. saat ücretim 100 TL.At gibi taş gibi bayan arkadaşlarla tanışıp görüşmek hoşuma gidiyor.

Etine dolgun olgun ateşli fıstıklarla ilgileniyorum,Genç çömezler bana gelmez yaşlı ve anlayışlı olmalı,hem önden hem arkadan yapmayı seviyorum bu da benim tarzım ,Olamaz mı ?Tek isteğim temizlik ve onun dışında da özel bir isteğim yok kadınlara hizmet etmeyi severim. Evlilerde benimle temas kurabilir seks konusunda doyumsuz olmanız ilişkiyi 10 kat daha güzel hale getirir.

Aydın jigolo sitesi gecelerinde vakit geçirelim diyorsanız, çok farklı ortamlarda farklı eğlencelerde zamanımızı geçirip, beraberliğimizi özlediğiniz güzellikte yaşarız. Size onlarca pozisyonla renklenmiş bir cinsellik vaat ediyorum. Yakışıklı ve yapılı görüntümle  koluna girerek ortamlara katılıp kalabalıkta eğlenmekten çok haz duyacaksınız

Similar Posts