Can Afyon

Selam adım Can Afyon jigolo sitesi  sakinlerindenim.Sizlere kendimi tanıtmak isterim 1.79 boyunda 75 kilo esmer ve fit birisiyim jigolo deneyimim 3 yıl önce bir sitedeki ilanları görerek başladı şuanda da belli aralıklar ile devam ediyor.Afyonda ilinde ikamet eden yakışıklı bir erkeğim seks partneri arayışım devam ediyor.

Afyon jigolo ajansı meslek edinmemi sağladı.Bu işten haz alıyorum sabit müşterilerim var ve deneyimlerin her geçen gün artıyor sizlere her konuda yardımcı olabilecek ve iyi bir jigoloyum. İşinde profesyonel birini arayanlar için ben ideal erkeğim.Partnerimi memnun etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Cinsellik her zamana benim için ön plandadır , sevgiye aşka inanan biri değilim.Ben 15 senelik evliliğimi eşimle cinsellikte yakalayamadığımız uyum yüzünden bitirdim. Çünkü ona göre 5 dakikalık bir zevk bana asla yetmiyordu hep yarım bırakılan doyuma ulaşamamış bir kadın oldum. Afyon partner dul bayan siteleri Bu bir süre sonra bizim aramızda soğukluk birbirimize karşı tahammülsüzlüğe ve sık sık kavga etmemize yol açtı

Similar Posts