Berke Çanakkale

Bu işe yeni başladım ve onlarca bayanı memnun ettim diyebilirim sadece bu ile hizmet veriyorum oldukça başarılı aktif bir beyim çok çok referansım var.Çanakkale jigolo sitesi sakinleri merhabalar ben Öğrenci Berke. 180 boyunda, oldukça yakışıklı, jigololuktan kazandığım tüm geliri kişisel bakım ve gelişim için arayan 25 yaşımda bir bireyim. Kazandığım tüm parayı yine kendime harcadığım için ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken bir görüntüye sahibim.

Cinsellikte tatmin olmak için önce göz doygunluğunun yakalanmasının gerekliliğini çok iyi biliyorum. Bu yüzden kadınların öncelikle gözlerini doyuruyorum, sonrasında yatakta yılların bana getirdiği tüm tecrübeyi onlara zevk vermek için en ince ayrıntısına kadar kullanıyorum.

Profesyonel sekste geçirmiş olduğum 8 yılla neredeyse her isteğinize bir köle itaatkarlığı ile hizmet ediyorum. Siz söylüyorsunuz, ben yapıyorum, bazen isteklerinize karşı çıkmaya çalışıyorum, o zamanda siz isterseniz kırbaçla beni cezalandırabilirsiniz. Her bayanın Çanakkale Jigolo sitesi ilanlarında bir favori erkeği vardır. Dominant bayanlarınsa tek ortak noktası beni favori göstermeleridir. Antepli bayanların çok rahat sahip oldukları bu özel hizmetleri çevre illerdeki bayanlarda Antep’e geldiklerinde beni aradıkça alabilirler. Gelemiyorlarsa beni davet ettiklerinde masrafları karşılama şartıyla hizmetimi alabiliyorlar.

Similar Posts