Ercişden Aygün

Merhaba! Ben Aygün, Van Erciş’te yaşıyorum. Hayatımın bir dönüm noktasındayım çünkü yeni boşandım ve şu anda ailemle yaşıyorum. Bu süreç benim için zor olsa da ailem her zaman yanımda olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.

Eğlenceli hobilerim arasında resim yapmak ve doğa yürüyüşleri yapmak var. Kendi resimlerimi çizmek bana huzur veriyor ve özgüvenimi arttırıyor. Doğa yürüyüşleri ise beni enerjik tutuyor ve günlük stresimi azaltıyor. Ayrıca yemek yapmayı çok seviyorum ve farklı lezzetleri denemekten hoşlanıyorum.

Şu anda hayatımda eksik olan tek şey vanda yaşayan erkek arkadaşım. Yeni başladığım bu hayatta, arkadaşlık kurabileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Dürüstlük ve anlayışa önem veren biri olması benim için çok önemli. İnşallah buradan, belki de hayatımın aşkını bulabilirim.

Hepimizin hayatta mutsuzlukları, zorlukları vardır ama ben hep pozitif kalıp geleceğe umutla bakmayı tercih ediyorum. Sizlere kısaca kendimden bahsettiğim için teşekkür ederim. Umarım güzel günlerde birlikte paylaşacağımız daha çok şey olur.

Similar Posts