Gözde Ağrı

Merhaba ben Gözde Ağrı ilinde oturuyorum jigolo kiralamak istiyorum,bir gün Arkadaşımla bir partiye katılacak. Bu parti birinin evindeydi ve içki alkol bol olacaktı. Sonrasında da seks olacaktı. Bu yüzden arkadaşımla bir internet sitesi üzerinden bir erkek kiralamaya karar verdik.

Partiye beraber gittik. Her şey çok güzeldi. İçkilerimizi içtik, coştuk sonra seks yapma isteğimiz oluştu.Ağrı jigolomuz ile hemen villanın bir odasına geçtik. Arkadaşımdan başladı sonra sıra bana geldi. İnanamıyordum bu kadar usta işi bir seksi daha önce yaşamamıştım. Bu tecrübeden sonra o seks partnerini evimize çağırmaya devam ettik.

Kostümlerim tamamen erotizmi zirve ulaştırmaya yönelik özel olarak üretilmiş tasarımlar olduğundan böyle ateşlileri hiçbir bedende göremezsiniz. Seks konusunda günlük yaşamda göreceğiniz ya da rakiplerim arasında buluşacağınız çoğu kadından daha kaliteli bir bayanım. 33 yaşındayım, beyaz tenliyim, 160 boyundayım, öğrenciyim ve 50 kiloyum. Ağrı olgun bayan ilanımdan bana ulaşacaklarla ucuz seks görüşmeleri yapıyorum. Bir kadında görmek isteyim göremediğiniz, almak isteyim alamadığınız her heyecanı ve zevki bende görüp alabiliyorsunuz.