Seda Gümüşhane

Adım Seda ve Gümüşhane’de yaşıyorum. Yaşım 40 ancak 18 lik çıtırlara taş çıkarır bir vücudum vardır. Esmer güzeliyimdir. İnsanlarla iletişim becerim çok yüksektir ve muhabbeti çok severim.Gümüşhaneli jigolo arıyorum.Her zaman doğalımdır ve açık sözlüyümdür. Hiçbir sırrım yok diyebilirim. Karşımdaki insanın da benim gibi olmasını isterim. Yalana katlanamam. Hele ki yalan söyleyen insanlara hiç katlanamam.

Bu nedenle de evli bir erkek kesinlikle yazmasınlar bana. Bekar ve dullar olanlar bana yazabilirler.Çok az koklanmış tazecik bir çiçeğim, tazeliğimi, dipdiri güzelliğimi ve tenimdeki afrodizyak etkisini ne kadar koruyabilirim bilmiyorum. Elimden geldiğince bedenimi yıpratmadan mesleğimi yapmaya niyetliyim.

İlanım bugün yayınlanıyor ama birkaç aydır bir arkadaşımın vasıtasıyla ben önceden ilişki yaşamaya başlamıştım. Yani çokta tecrübesiz, bir şeyden habersiz durumda değilim. Arkadaşıma her paraya sıkıştığımda bana iş ayarla diyemeyeceğim için bende kendi ilanımı artık vereyim dedim. Yangınımı söndürecek erkeklere bu kadar basit ulaşabileceğimi önceden düşünmüş olsam arkadaşıma hiç boyun eğmezdim. İlk gün  Gümüşhane jigolo ajansında yer alırdım.

 

Similar Posts