Jigolo Nedir ? Ne Demektir ? Kısaca

Belli bir ücret karşılığında her yaştan bayanlarla beraber olan erkeklere jigolo denir,onların isteklerini karşılamaktır.saatlik gecelik olarak değişkenlik gösterebilir ve masaj kavalyelik hizmetleride vermek gerekmektedir.

İster otel ister evde görüşme yapılır ve müşteri memnuniyeti esas alınır.Jigolo ne demek görünüşüne giyimine dikkat eden kadınlar tarafından beğenilen ve istenilen jigoloyum kendime olan güvenim çoğu insan için egolu bir insan olduğumu düşündürsede ben sadece kendini bilen kendi özelliklerinin farkına varmış biriyim işim sebebiyle gündüz görüşmesi sağlayamıyorum ama hafta içi saat 10 dan sonra istediğiniz zaman sizi zevkin doruklarına çıkarabilirim.

Türkçede anlamı nedir ? ne demektir ?

Jigolo kimlere denir ?Ücret karşılığı olgun bayanlarla beraber olan erkeklere verilen addın.Tokmakçı da denilir,Yabancı dilde rentboy denir,

E yalnızlık da çekilmiyor, bilirsiniz. Ben de çareyi ajansa başvurup birbirine jigoloda neymiş? istemekte buldum. Daha Jigololuk nedir  ne olduğunu bilmeyen erkeler çok var,icra eden o denli fazlaca adam var ki açıkçası bunu öğrenince fazlaca şaşırdım şundan dolayı bu kadar fazlaca jigolo olacağını asla düşünmemiştim. Her neyse.

Similar Posts