Jigololuk İlanı Vermek İstiyorum

Jigolo İlanı Vermek İçin Adaylarda Gereken Özellikler Nelerdir ?

Türkiye’de yaklaşık olarak 50.000 civarında şanslı erkek para karşılığında en özel gecelerde, bayanlara seks arkadaşlığı yaparak hayatlarını yaşıyor. Sayı oranına bakarsanız en az rekabetle uğraşacağınız zevkli mesleklerden biri jigololuktur diyebiliriz. Hayallerdeki gibi bir yaşantıya ve imkanlara sahip olmayı düşleyen birçok cesur erkek jigololuğa başlamak için araştırma yapar.

 

Kendinden emin olmayanlar için jigololuk serüveni sadece bilgi edinmekle sınırlı kalırken, kendine güvenenler ikinci adıma geçerler. Jigololuk ilanı vermek için adaylara gereken özellikler belirlendiğinde kişi zaten bu mesleğe uygun olup olmadığına kendi de karar verebilir. Bu yazımızda bu mesleğe kendilerini adamaya hazır olanların nelere sahip olmaları gerektiğini ve onları nelerin beklediğini açıklamaya çalışacağız.

Jigololukta karizma birinci kuraldır, karizmatik bir erkek kolayca kadınları etkilemeye başlar. Bu etkiyi sağlamanız için giyim tarzınızdan oturuş şeklinize ve gülümsemenize kadar birçok şeyi geliştirmeniz gerekecek. Karizmanız varsa ilk görüşte kadının dikkatini üzerinize çekmeyi başlarsınız. İkinci kuralsa davranışlar ve konuşma tarzınızı kendinize göre değil, kişiye göre esnetmeyi bilmektir.

 

Her kadının erkekte beklentisi farklı olacağı için kadının kişiliğine uyumlu yaklaşımlar etkinizi artırır. Bahsettiğimiz aşamalar sadece erkeğin, kadının görsel zevklerini etkilemeye yönelik aşamalardır. Jigolo ilanı yayınlat için cinsel açıdan da diğer erkeklerden üstün olmak önemlidir. Ücretli erkeğin misafirine daime yaşanmayanları yaşatması, hiç yaşamadığı seviyede doyum yaşatması gerekir. Kadınla yatakta özel durumları yaşamayı bilmelidir.

Jigolo üye profili doldurmak için erkekteki cinsel güç ve teknikler birlikte elde edildiği zaman gece dört dörtlük tamamlanmış olur. Ücretli erkeklerin düşünmeleri gereken konu şu olmalı. Erkekler bir bayanı tavlamakta zorlanabilir ama bayanlar diledikleri her erkeği arzuladıktan sonra kolayca yatağa girmeye ikna edebilirler.

 

Bu hanımlar cinselliği ve sosyal aktiviteleri bir ücretli seks erkeğiyle paylaşmayı istiyorlarsa özel şeyleri yaşamak istedikleri için bunu yapıyorlar. O yüzden bayan misafirlerinize bunu göstermeniz ve sizi aradığı içinde memnun etmeniz gerekiyor. Özel olmayan bir gece yaşattığınızda ise mesleğinizin ilk günleri, son günleriniz olmaya başlayabilir. Hayalinizdeki mesleğe ilişkin daha çok bilgi için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

Similar Posts