Ercan konya

Ercan konya jigolo

Arkadaşlarımın önerisi ile bende para kazanmak için konya jigolo sitesine üye oldum.Kadınsız yaşamın olamayacağını bildiğim için rentboy olmayı tercih ettim pişman olmadım zira pozitif fazlaca fazla dönüş aldım ve almaya da devam ediyorum.Meram ilçesinde yaşayan bir beyim ve sex yönünde güçlüyüm.

Ne olursa olsun gizlilik önemli 33 yaşlarında kamu da vazife icra eden birisiyim bakımlı sadık bir adam isteyen hanımefendiler ücretimi ödeyin görüşelim. Düşündüğünüzden fazlaca daha bakımlı bir adam ile karşılaşacağınızdan güvenli olabilirsiniz.Esasen tamda söylediğim benzer şekilde ilerledi her şey şu anda bu işi ustalaşmış olarak yapmaktayım ve  konya jigolo ve arkadaşlık sitelerinde mesleğinde üzerime daha iyi bir erkek eskort bulunduğunu düşünmüyorum.

Ercan konya

Kendime partner kiralamak istedim ve siteye kayıt oldum , güçlü performansı iyi büyük penisli yakışıklı beylerle görüşmek beraber olmak istiyorum.Kaliteli bir erkek istiyorum, bana tatlı sözler söyleyip benim kadınlığımı hissettirebilecek Konya bayanarkadaş arıyorum ve konya ilinde ikamet eden erkekler yatak partneri olarak sevgilim olmak isteyenler ulaşsın lütfen.

Bu yaşıma kadar yatağıma giren herkes bir daha görüşmek üzere üzülerek vedalaşmıştır benimle. Boş vakitlerimin çoğunu konyalı jigolo başvuru ve arkadaşlık siteleri sörfü yaparak geçiriyorum. Özellikle genç yaşlarda gizlilik ve temizlik prensibini esas edinmiş cinsellikte sınır tanımayan bayanlarla birlikte olmaktan hoşlanıyorum.

Yorum bırakın