Konya Jigolo Sitesi

Arkadaşlarımın önerisi ile bende Konya jigolo sitesine üye oldum.Kadınsız hayatın olmayacağını bildiğim için rentboy olmayı tercih ettim pişman olmadım çünkü olumlu çok fazla dönüş aldım ve almaya da devam ediyorum.Meram ilçesinde yaşayan bir beyim ve seks yönünde güçlüyüm. Mutlaka gizlilik önemli 33 yaşında kamu da görev yapan birisiyim bakımlı sadık bir erkek isteyen kadınlar ücretimi ödeyin görüşelim. Düşündüğünüzden çok daha bakımlı bir erkek ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.Zaten tamda dediğim gibi ilerledi her şey şu anda bu işi profesyonel olarak yapmaktayım ve jigololuk mesleğinde üzerime daha iyi bir jigolo olduğunu düşünmüyorum.

 

Bu sitenin bayan eşleştirmesi çok güçlü.Çünkü ben cinselliği doya doya yaşamaya bayılıyorum karşımdaki kadını mutlu etmeden asla ilişkiyi bitirmem siz bana dur demediğiniz sürece ben sizinle sabaha kadar birliktelik sağlayabilirim. Hem yakışıklı hem profesyonel hem seksi bir vücuda sahip bayanların nelerden hoşlandığını bilen bir Konya jigolo arayan bayanlar ile beraberlik yaşamak istiyorum.Her konuda maalesef profesyonel değilim ama yine de az çok bilgili oluşum heyecanımızı arttırmaya yetiyor.

 

Sert yapıda görünen iri bir erkek olmama karşın romantik ve yumuşak huylu bir erkeğim. Kültürlü bir aileden gelince farklı ortamlarda nasıl davranılması gerektiğini bilerek yetişiyorsunuz. Konya jigolo sitesi gecelerimde gördüğüm bayanlarla iletişimde de hiç sorun yaşamayan biriyim. Halk dilinde şeytan tüyü var denilen erkeklerdenim. Yaklaştığım bütün bayanlar farkına bile varmadan bana kapılmaya başlıyorlar.

Similar Posts