Mutlu sonla biten masaj salonları ve adresleri

Bu yazımızda sizlere Türkiye’nin önde gelen mutlu sonlar biten masaj salonu adreslerine 5 farklı şehirde ,5 farklı masaj yaptırma solanlarının isimlerini ve adreslerini paylaşacağız. Fakat öncelikle şunu belirtmekte fayda var; rahatlama yerleri sadece rahatlama ve stres atma amacıyla ziyaret edilmesi gereken yerlerdir. Masörlerin saunası çalışanlarının mutlu son gibi istenmeyen uygulamalara karşı dikkatli olmaları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeleri gerekmektedir.

Spa ve hamam dahil yerler

Hizmet veren personeli tamamı masaj yapma tekniklerini detaylı bilmelidirler

Bununla birlikte, Türkiye’de bulunan bazı mutlu eden masaj salonları maalesef bu prensiplere uymuyor ve mutsuz sonlara neden olabiliyorlar. Bu yüzden, seçim yaparken çok dikkatli olmak önemlidir. İşte size Türkiye’nin önde gelen mutlu sonla biten rahatlatan masaj salonları adresleri ;

En çok tercih edilen bazı tesisler;

  • 1- Istanbul: Elite Massage Salonu – Levent Mahallesi Aydın Sokak No: 15A/8 Beşiktaş
  • 2- Ankara: Royal Spa & Wellness – Dikmen Cad. No:41/A Çankaya
  • 3- Izmir: Dayi’s Thai Massage – Karsiyaka Mh. Salih Omurtak Cd. No:17a
  • 4- Antalya: Sultan Hamam & SPA – Merkez Mahallesi Şarampol Caddesi No:28 Muratpaşa
  • 5- Bursa: Aygül sıpa Salonu – Ataevler, Ördekli Cd. No:68, Nilüfer

Sıpa salonu tercihi herkes için kişisel bir karardır ancak kesin olan bir şey vardır ki, mutsuz sonlara izin vermemelisiniz. Bu salonlar sadece rahatlama ve stresten kurtulma amacıyla ziyaret edilmelidir. Ayrıca Hamam salonu seçimi yaparken dikkatli olmalı ve mümkünse önceden referans alınması gerekmektedir. Sağlık ve güvenlik her zaman ön planda tutulmalıdır.

Similar Posts