Olgun bayanların cep telefon numarası nasıl bulunur

20 yaş ve üzeri erkeklerin en gözde arama kategorisi olan dul bayanlara ulaşım oldukça zor olabilir. Çünkü bu tür bayanlar internet de genelde kendilerini gizlemektedir. Dikkat ettiniz mi, artık nüfus cüzdanlarının arka tarafından dul yazmıyor. Yani boşanmış bir kadının nüfus cüzdanına bakarak daha önceden evlenip evlenmediğini anlayamazsınız!

Peki dul bayanlar nasıl anlaşılır?

Çok basit kendisine sorarak anlaya bilirsiniz. Eğer arama amacınız evlilik ise e-devlet gibi bir nimet var tabii, sizinle evlenecek kadar güvenini kazanmışsanız bu şifre ile de bilmeniz mümkün. Peki daha önceden evlenip boşanmış birini neden arıyorsunuz?

a- Beraber olmak için.
b- Sevgili olmak için.
c- İlginizi çekiyor.
d- Evlenmek için.

D şıkkı hariç size yardım edebilirim. Çünkü evlenmek için bulmak istediğiniz kategori de bir kadını inanın bende internette hiç göremedim 🙂 Çünkü bu tür bayanlar genelde evliliğe kapılarını kapatabiliyor. Hak vermek gerek çünkü başlarından kötü bir evlilik geçmiş olması olası..

Peki diğer şıklar için ne yapılmalı, mesela dul bayan telefonlarına nasıl ulaşabilirsiniz. Tabii ki bunun için arkadaşlık sitelerini veya sırf bu iş için hazırlanmış siteleri kullanabilirsiniz. Dul bayan sitesi mi olur dediğinizi duyar gibiyim. Evet var.. İşte tamda aradığınız dul bayanlar için hazırlanmış bir sosyal ağ. Sırf bayanlar değil erkeklerde üye olabiliyor. Yani dulların tanışma sitesi diyebiliriz. Sitenin yansıtmış olduğu istatistiklere göre 350.000 civarı erkek ve bayan karışık üye bulunuyor.

Yarı yarıya erkek/bayan karışık olduğunu düşünüyorum. Şimdi size bazı özelliklerinden bahsedeceğim. Kısa bir üye formundan sonra siteye dahil oluyorsunuz ve bundan sonrası dul bayanların resimlerine bakara tam kendinize layık gördüğünüz bir karşı cins ile mesajlaşmak oluyor. Evet ama ücretsiz mi? diyeceksiniz haliyle. Evet hemde tamamen. Ben test ettiğim ve her hangi bir sınırlama koymadığını attığım mesajların tak diye karşıya gittiğini gördüm. İleri ki bir zamandan ne olur bilinmez ama şuan takır takır bir hatun ile mesajlaşabiliyorum. 35 yaşını doldurmuş bir sarışın. Neyse hadi sizde deneyin bakalım şansınız yaver gidecek mi?

Similar Posts