partner Ajansına Reklam ver

Her mesleğin birden fazla ajansı bulunur fakat size, Reklam verebileceğiniz bir ajansı nasıl seçersinizüi nelere dikkat etmelisiniz, bizi tercih eden ziyaretçilerimizin memnun kaldığı hizmetlerimizi anlatacağız. Eğer ihtiyacınız varsa ajans arayarak vakit geçirmeden size en uygun olan bu şirketlerin arasında doğru olan yeri seçmelisiniz. Ve seçeceğiniz bir çok site sizin için zaman kaybı olacak, boşuna vakit kaybetmiş olacaksınız. Çünkü bu sektörde genelde erkeklerin paralarını almak için kurulmuş yerlerdir.

ajans sentifikası

Nasıl bir ajans seçmeliyim

Yukarıda da bahsettiğim gibi, kendinize fake ajanslar ile vakit kaybettirmeden, sadece üyelerden aldığı etkileşim ile reklamlardan kazanan sitelere yönelmeniz gerek. Üye potansiyelini ve istatistiklerini üyelerine açan biz, yüzbinlerce kişinin ve online 1.000 kişiye ulaşarak rekor kırdığımız bu günlerde sizide aramızda görmek isteriz. Burası sadece bir jigolo bayan sitesi değil, aynı zamanda dul bayanların ve dul erkeklerinde eş bulduğu bir sitedir.Ayrıca onay verip görüşmeye çıkmayan üyeler için jigolo ajansımız dava ve mahkeme açma hakkını gizli tutar.

Ne yapmalısınız?

mcafee güvenilirlik sentifikası

Öncelikli amacınız bir ilan vermek ise buraya tıklayarak jigolo ilanı ver eğer birden fazla kişiye ulaşmak ve kişilerin resimlerini veya farklı mecralardaki iletişim bilgilerini (facebook, twitter, telefon vs.) görmek istiyorsanız şu link ile hemen jigolo başvuru ücretsiz yaparak 350.000 erkek ve 300.000 kadın arasında yerinizi alabilirsiniz. Bizim platformumuz diğer sitelere nazaran daha çok etkileşim alır, çünkü herşey sınırsız ve üyelerin her hangi bir kotası bulunmadığı için, google gibi arama motorları 1. sıraları sitemize vermektedir. İsteyenler için jigolo ajansı üyelik iptali nasıl yapılır ? sorusuna cevap verdik.Oldukça uzun yıllara dayanan bir tecrübeyi siz üyelerimize aktarmak için devamlı çalışıyoruz.

Similar Posts