jigolo ajans

resmi jigolo ajansımıza kayıtlar başladı

Merhaba jigolo sitelerine gold vip premium vs üye olmadan,sizde erkek üyelik başvuru yapabilirsiniz, site ziyaretçilerimiz,Bu güne hususi olarak  partner ajansı başvuru kayıt almaya adım atmıştır,Sizlerde kendinizi özetleyen bir makale,fotoğraf ve cep telefonunuzu müracaat bölümüne girerek kaydınızı tamamlayabilir böylece adam partner arayan yüzlerce bayanla tanışıp sevgili olabilir onlarla sex yaşayabilirsiniz.

Güvenilir jigolo ajansına kayıtlar başladı

Dış görünümü kaliteli,bakımlı beyler bilhassa kadınlar tarafınca daha fazlaca dikkat çekmektedir,bundan dolayı sizlerde aradığınız partneri jigolo ajans vega güvenilir mi bulmak için sisteme başvuruda bulunmanız gerekmektedir.Seks ve cinsellik benim için bu hayatta vazgeçemeyeceğim en önemli durumlardan bir kaç tanesi çünkü ben yeni erkekler tanıdıkça onlar ile cinsel birliktelik yaşamak bana göre beni hem gençleştirip hem güzelleştiriyor.

 

jigololuk ajansı

 

 

Bu yazımızda sizlere yasal vergi levhalı jigolo ajansları ve ajansı adı altında Verilen GOOGLE reklamları hakkında bahsedeceğiz,Gerçekten bu iş yasal olarak yapılabilir mi ?,Vergi levhası çıkarılabilir mi ? bu soruların yanıtlarını ve dolandırılmamak amacıyla almanız gereken önlemleri ve yapmanız gerekenler hakkında bilgi vereceğiz.

1-) vergi levhası jigolo ajansı  imkansızdır,Çünkü ülkemizde FUHUŞA TEŞVİK ETMEK yada ARACILIK YAPMAK  yasaktır.

Bu sayfada asayiş sayfasında TCK 227. maddesinde suç olduğu belirtilmiştir. TIKLAYINIZ.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğünce, yapılan teknik ve fiziki çalışmalar neticesinde ‘’Fuhşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temini Etmek’’ suçunu işledikleri tespit edilen 3 şüpheli şahsa yönelik İstanbul ilinde eş zamanlı operasyon yapılmış, (3) şüpheli şahıs yakalanmış, 10 yabancı uyruklu mağdur bayan şahıs kurtarılmış olup, 13.06.2019 günü 3 şüpheli şahıs çıkarıldıkları  adli mercilerce tutuklanmıştır.

Üstte yasal olmadığı hakkında bilgilendirme yaptık.

2-)Yasal Olmayan İşin Vergi Levhası Olmaz 

Nasıl ki , pezevenkliğin, orospuluğun vergi levhası olmayacağı gibi jigolo ajansı nında vergi levhası olmayacaktır.Lakin bir çok işgüzar Photoshop programı aracılığıyla SAHTE VERGİ LEVHASI yaparak insanları kandırmaktadır.

 

        BELGENİN Ana faaliyet kodu bölümünü değiştirerek olmayan bir kod yazıp insanların araştırmayacağını düşünerek SAHTE VERGİ LEVHASI yapmaktalardır.ajans vega gibi sitelere inanmayınız,oradaki vergi kodunu alıp TIKLAYINIZ bölümden  inceleyebilirsiniz.

Son olarak   Olmayan Yasal sözde jigololuk ajansları hayali olarakta var olduğunu kabul edersek 🙂 Sizlere şirket hesabı vermelilerdir.  

    AKBANK REFERANS KODU İLE PARA YATIRMA

Seçeneği ile kendilerini kaybettirerek sizlere para yatırtıp karşınızda şikayetçi olabileceğiniz bir kişi bulamayacağınız için bu şekilde para yatırtıyorlar.

Akbank Direkt’te sağ üst menüden “ Para çekme/ Yatırma” seçilir. “Referans kodu ile para yatırma” seçeneğine tıklanır. Para yatırmak istenilen hesap seçilir.

 • ATM’deki “GİRİŞ” tuşuna basılır.
 • Kartsız İşlemler ana menüsündeki Para Çekme butonu altındaki “Referans Numarası ile Para Yatırma” fonksiyonu seçilir.
 • Akbank Direkt Mobil ekranında gösterilen referans numarası gösterilir.
 • Para yatırılır ve makbuz alınır.

ÜSTTEKİ GİBİ PARAYI YATIRTIP ALTTAKİ GİBİ PARAYI ÇEKİYORLAR.

 • Akbank Direkt’ten Transfer Yap seçeneğinin altından “Para Çekme” Menüsüne girilir.
 • “Referans Kodu ile Para Çekme” fonksiyonu kullanılarak para çekilecek hesap seçildikten sonra çekilecek tutar bilgisi girilir.
 • Müşterinin para çekme işleminde kullanacağı referans numarası Akbank Direkt Mobil ekranında kendisine gösterilir.
 • ATM’deki “GİRİŞ” tuşuna basılır.
 • Kartsız İşlemler ana menüsündeki Para Çekme butonu altındaki “Referans Numarası ile Para Çekme” fonksiyonu seçilir.
 • Akbank Direkt Mobil ekranında gösterilen referans numarası gösterilir.
 • Para ve makbuz alınır.

*Tüm Akbank ATM’lerinden Akbank Direkt ile günlük 4000 TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

Bu şekilde sizleri dolandıran sahte jigolo ajanslara itibar etmeyiniz.

Peki Size Ne Yapıyorsunuz, Size Nasıl Güvenebiliriz ?

 • Bu sitenin diğer jigolo siteleri arasında farklı olduğunu ve her kelimede google da olduğumuzu görebilirisiniz,Sitemizi incelerseniz gerçek site olduğunu, yüzlerce sayfadan oluştuğunu,Her sayfada gerçek kişiler tarafından on binlerce yorum olduğunu,
 • Sitenin geçmiş sayfalarına bakarsanız 2016 yıllarına dayandığını, O yıllardan beri aktif olduğunu ANLAYACAKSINIZ.

Yorum bırakın