Kırklareli Jigolo

Sercan kırklareli jigolo

Selamlar ben Sercan Kırklareli ilinde jigololar sitesine kayıt yaptırdım,amacım zengin ve olgun dul bayanlar ile görüşmelere çıkmaktır.Güvenli bir biçimde ilişkiye girmek istiyorsanız ben size hizmet vermek için buradayım. Bana ulaşarak en kısa yoldan Nirvanaya ulaşmanız içten bile değil. En çok dikkat ettiğim konu sağlık bilgisi ve sağlıktır. Bu yüzden özenli her yaştan bayanla birlikte olmaya hazırım.

İlişki sırasında kondom kullandığım için herhangi bir sıkıntı ile karşılaşma durumunda da kalmazsınız. Fakat bazen müşterilerimin isteği doğrultusunda korumasız bir şekilde ilişkiye girdiğim oldu. Bunu tamamen size bırakıyorum. Siz nasıl zevk alacaksınız ben size uyarım.

Kırklareli Jigolo

kırklareli bayan arkadaş arıyorum ilanlarıne ve kırklareli jigolo kiralamak isteyen tüm hanımlara kapım açık, umarım benide ararsınız hanımlar bakmayın öyle pasif göründüğüme, olgun bayan hastası biriyim, ateşli seks yapmayı çok seviyorum benim için ön sevişme çok önemli hatta olmazsa olmazlarım arasındadır, eğer seninde öyleyse görüşelim derim, çevremde olsa zaten bu sitede olmam amk.

2 thoughts on “Sercan kırklareli jigolo”

Yorum bırakın