Sulusaraydan Irmak

Merhaba, ben Irmak. Tuhafiye işletmecisiyim dürüst hizmet vermek isteyen ulaşsın.Ve Tokat’ın Sulusaray ilçesinde yaşıyorum. 34 yaşındayım ve hayatımda bir erkek arkadaş arıyorum. Bu sebeple bu siteye üye oldum ve buradan kendime uygun bir partner bulmayı umuyorum.

Kendim hakkında söylemek istediğim şeylerden bahsedecek olursam; samimi, açık fikirli ve dürüst biri olduğumu düşünüyorum. Ayrıca eğlenceli aktivitelere katılmaktan hoşlanırım ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum. Partnerimde ise sadakat, güvenilirlik ve saygıya önem veren biri olmasını tercih ederim. Benimle beraber zaman geçirmekten keyif alan, beni anlayan ve destekleyen biri arıyorum.

İstediğim gibi biri tokatta yaşayan adam gibi bey kaliteli, karakterli biri olmalı.Uzun zamandır yalnızlık çekiyorum ve artık hayatıma biri girmesi gerektiğini hissediyorum. Herkesin hayatta mutlu olmak için bir eşi veya partneri olması gerekiyor diye bir kural yok ama benim için önemli olan paylaşmak, sevgi dolu bir ilişki kurabilmek ve karşılıklı olarak birbirimize destek olmaktır. Umarım buradan kendime uygun biriyle tanışabilirim.

Similar Posts