Tunceli Okan

Merhaba ben Okan,Tunceli jigolo sitesinde geçirdiğim 3 senem.Sikici arayan dul bayanlar ben uzun boylu esmer partnerinizden hepinize selamlar ve sevgiler olgun ve elit bayanlar. 26 yaşında 1,84 boyunda Tunceli bölgesinde hayatını sürdüren bir erkeğim. Fit vücudum ile siz değerli olgun bayanların he türlü fantezi ve isteklerine cevap verebilecek bir insanım.Tüm mutsuz bayanlar bana buradan ulaşarak istediğiniz her fanteziyi yaşayabilirsiniz. Çılgınlıklarım ile sizlere farklı hazlar yaşatacak ve sizi hiç tahmin etmediğiniz kadar mutlu edeceğim.

Neredeyse her akşamını diskolarda eğlenerek geçiren bir yakışıklı olarak sizleri selamlıyorum. 24 yaşındayım, 181 boyunda, 72 kiloda biriyim. Disko çocuğu Tunceli jigolo ajansındayım benimle en fazla eğlendiğiniz geceleri yaşayacaksınız. Diskolarda ortaya koyduğum dans performansımı yatak odamızda erotik dansla devam ettiriyorum. Dans etmek beni rahatlatıyor ama asıl rahatlatan ateşli sevişmeler oluyor. Hayatta belki danstan sonra sevdiğim ve başarıyla yaptığım tek şey cinsel ilişki diyebilirim. Başka bir yeteneğim olmadığı için seçeceğim tek yaşamda jigololuk oldu.

Şimdi sevdiğim ve başarılı olduğum iki şeyi gece gündüz yapabildiğim bir hayatın içindeyim. Bu iki şeyi başka hiçbir işi yaparken bir arada elde etme imkanım olmazdı. Tunceli jigolo arayan bayanlar yardımıyla hemen bunu yapabildiğim bir yaşama kavuşabildim. Eğlenceli anlar genellikle akşam saatlerinde başladığı için gün içinde boş kalan zamanımı dinlenip akşama enerjimi toplayarak geçiriyorum. Kıramadığım bir bayan aramadıkça gündüzleri çalışmıyorum. Böylece akşam olduğunda enerjim zirvede olabiliyor ve gece boyu sizi her manada tatmin edebiliyorum

Similar Posts