Kaan Van

Ben alev ateş cinsellik partneriniz Kaan.36 yaşlarında 1,65 uzunluğunda olgun ve edinim sahibi bir erkeğim.Van jigolo sitesine yeni kayıt oldum.Yaşamın bütün heyecanını ve güzelliklerini yaşamak isteyen bütün olgun ve bir tek hanımefendiler hepinize merhabalar.

Van jigolo olmak istiyorum ve genelinde ve yakın etrafında yaşayan saygı duyulan hanımefendiler haz dolu dakikaları beraber yaşamak için bana buradan devamlı ulaşarak beni kullanabilirsiniz. Yakışıklı ve kendine güvenen playboy artık size zevk vermek için yanıp tutuşuyor.

Yalnızlıktan ve şehrin kalabalığından sıkılmış kendime ait küçük samimi hayatımı benimle beraber renklendirecek jigolo ajansı ile tanışmak için bu tarz yerlerde çalışmaya başladım.Van jigolo firmasında idealim ülkemizde bayan arasında özellikle de veda partilerinde erkek striptizini daha yaygın bir eğlence haline getirebilmek. Aynı hizmeti doğum günlerinizde ya da eğlenmek istediğinizde sadece size özel olacak şekilde de verebilirim. Özel hazırlanmış birçok mesleki kostümle ya da dans kostümüyle erotik dans yapabilirim.

Similar Posts